واکنش وریا غفوری به شکست استقلال در آسیا + عکس

کاپیتان تیم استقلال تهران نسبت به شکست مقابل الهلال عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در بازی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال به مصاف الهلال عربستان رفت و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا از گردونه مسابقات حذف شود.

آبی پوشان که به عنوان صدرنشین گروه مرگ به این مرحله راه پیدا کرده بودند در تابستان با مشکلات و تغییرات زیادی رو به رو شده و در نهایت روز گذشته نتوانستند تیم قدرتمند سعودی را شکست بدهند.

به بهانه همین شکست، وریا غفوری، کاپیتان استقلال در فضای مجازی متنی را خطاب به طرفداران منتشر کرده تا مشکلات این تیم را برای آنها بازگو کرده و به دلیل شکست از آنها عذرخواهی کند.

غفوری نوشت: "بازی مهم را باختیم اما لازم است یک سری دردها بازگو بشه برای چندمین بار از درد نداشتن امکانات اولیه نظیر (چمن مناسب ورزش فوتبال سالن بدنسازی جهت ارتقای سطح آمادگی جسمانی استخر و کلینیک جهت ریکاوری و پیشگیری از آسیب) و مواردی چون عدم پرداخت مطالبات که بارها عنوان شده. همیشه این مورد آخر یعنی قرارداد بازیکنان باعث رودرویی بازیکن با هواداران به طرز عجیبی شده است و شاید به تابویی تبدیل شده برای بازیکنان که پیگیر حق و حقوقشان شوند.

این موضوع نیز تبدیل به شگردی برای مدیران فوتبال شده است بماند تأثیرات عدم پرداخت حق بازیکن چه لطماتی به مجموعه باشگاه و ذهن و تمرکز بازیکن می‌گذارد هواداران عزیز و عاشق خیلی خوب میدانم که لیاقت و خواسته شما در این چند سال چیزی جز قهرمانی نبوده ولی باید واقع بین و صادق بود با این رویه موفقیت حاصل نخواهد شد قطعاً مشکلات و حواشی زیادی هست که اینجا اشاره‌ای به آنها نداشتم اگرما تیمی قوی و شایسته قهرمانی می‌خواهیم نیاز به کارکرد هماهنگ و بی نقص در تمامی ارکان باشگاه داریم (علی الخصوص بازیکنان).

گفتن این سخنان درد آور است اما سعی‌ام این بود که در این روزهای سخت این مطالب را به صورت صادقانه و بی پرده با شما در میان بگذارم. در آخر جز ناراحتی و شرمندگی در برابر هواداران عاشق چیزی برای گفتن ندارم امیدوارم در روزهای پیش رو شادی را به دل‌های شما برگردانیم."

واکنش وریا غفوری به شکست استقلال در آسیا + عکس

کد خبر 522190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.