آمار کرونا کردستان ۲۲ شهریور؛ ۴ فوتی و ۴۹۱ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه ۲۲ شهریور_ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۴۹۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۵۳۲ نفر در شهرستان سنندج، ۷۱ نفر در شهرستان سقز، ۳۶ نفر در شهرستان قروه، ۳۳ نفر در شهرستان بیجار، ۴۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۲۴ نفر در شهرستان بانه، ۱۱۵ نفر در شهرستان مریوان، ۱۳ نفر در شهرستان دیواندره و ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۹۵ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۸۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته چهار فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار یک هزار و ۵۵۸ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۶۵۷ نفر در شهرستان سنندج، ۱۲۹ نفر در شهرستان مریوان، ۲۶۶ نفر در شهرستان سقز، ۱۳۲ نفر در شهرستان قروه، ۶۶ نفر در شهرستان بیجار، ۸۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۸۴ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۱۳ نفر در شهرستان بانه، ۲۱ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 521788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.