۱۲ درخواست در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های موسیقی بررسی شد

در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی پرونده ۱۲ نفر از متقاضیان تأسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد.

به گزارش ایمنا، صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه برگزار شد.

در این جلسه پرونده ۱۲ نفر از متقاضیان تأسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد. پرونده ۹ نفر از متقاضیان تأسیس آموزشگاه آزاد موسیقی از استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه و مازندران (هر استان دو نفر) و بوشهر، سمنان و هرمزگان (هر استان یک نفر) به صورت آنلاین بررسی شد و همچنین سه نفر از متقاضیان از استان‌های تهران و البرز به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده آن‌ها در شورا بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تأسیس آموزشگاه‌های آزاد موسیقی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب‌نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌یاری فومنی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی‌اکبر صفی‌پور، اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی هستند.

کد خبر 521756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.