آمار کرونا کاشان ۱۶ شهریور؛ ۷ فوتی و ۷۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۸ نفر اهل کاشان هستند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۴۳ هزار و ۱۸۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۵ هزار و ۵۶۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۵۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد پنج نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۴۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۸ سال و حداقل سن ۲۳ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۲۲ بیمار جدید بستری شده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۷۴۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی تصریح کرد: ۸۵ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.

وی افزود: هفت مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۱۶ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۴۴ هزار و ۲۴۳ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 520260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.