استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرداری اهواز برای مقابله با بیماری کرونا

رئیس شورای شهر اهواز گفت: طبق تأکیدات مقام معظم رهبری مسئولین باید تمام تلاش و امکانات خود را برای مقابله بیماری بکار بگیرند که شهرداری اهواز در کنار بسیج نیز در همین راستا تمام ظرفیت‌های خود را بکار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سیاوش محمودی در آئین بهره‌برداری از مرکز تجمیعی واکسیناسیون غدیر شهرداری اهواز در قالب طرح شهید سلیمانی با اشاره به اهمیت واکسیناسیون برای قطع زنجیره بیماری کرونا اظهار کرد: طبق تاکید مقام معظم رهبری مسئله اول و همچنین اولویت کشور کرونا بوده و مسئولین باید تمام تلاش و امکانات خود را برای مقابله با این بیماری بکار ببرند که شهرداری اهواز و بسیج در همین راستا تمام ظرفیت‌های خود را بکار گرفته است.

وی با بیان اینکه تصمیم‌ها در این خصوص باید قاطع و به سرعت اجرا شود و این امر توسط بسیج محقق شده است، افزود: نیروهای مسلح از جمله سپاه و بسیج همواره خط مقدم بحران‌ها بوده‌اند و سازمان بسیج شهرداری اهواز نیز حضور پررنگی در بحران کرونا داشته است.

رئیس شورای شهر اهواز خاطر نشان کرد: به گفته مقام معظم رهبری حضور نیروهای مسلح در بحران‌ها باید جدی و ادامه دار باشد و با تمام توان به مردم کمک کنند که اقدام سازمان بسیج شهرداری اهواز در کنار همکاری مرکز بهداشت غرب اهواز مصداق این موضوع است.

محمودی با اشاره به مرکز تجمیعی واکسیناسیون غدیر شهرداری اهواز در منطقه محروم کوی علوی در قالب طرح شهید سلیمانی و اهمیت خدمت رسانی به مردم، اضافه کرد: خوشبختانه امروز با تلاش‌های شبانه روزی شهرداری و بسیج شاهد راه‌اندازی چنین مجموعه‌ای برای خدمت رسانی به مردم هستیم.

کد خبر 520258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.