آمار کرونا همدان ۱۰ شهریور؛ ۷ فوتی و ۱۹۱ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۹۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۹۱ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۷۴۷ مورد بوده است که ۲۵۴ نفر در بخشی عادی و ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۶۰ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۴ هزار و ۷۳۵ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هفت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۶۱۸ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۲۴۴ نفر، بهار یک هزار و ۲۵۱ نفر، تویسرکان یک هزار و ۳۴۱ نفر، رزن ۹۹۷ نفر، درگزین ۳۳۷ نفر، فامنین ۳۶۳ نفر و کبودر آهنگ یک هزار و ۲۶۹ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر چهار هزار و ۷۲۲ نفر، نهاوند سه هزار و ۵۱ نفر و همدان ۹ هزار و ۶۱۸ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۳۹ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 518870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.