خدمات‌دهی به رانندگان قزوین منوط به ارائه کارت واکسن کرونا است

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: از پانزدهم شهریورماه امسال، ارائه خدمات سازمان تاکسیرانی شهرداری به رانندگان ناوگان بار و مسافر منوط به داشتن کارت واکسیناسیون کرونا است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: از پانزدهم شهریورماه امسال، ارائه خدمات سازمان تاکسیرانی شهرداری به رانندگان تاکسی و وانت‌بار، منوط به داشتن کارت واکسیناسیون کرونا است و آن دسته از رانندگانی که بدون علت موجه، نسبت به واکسینه شدن اقدام نکرده باشند هیچ گونه خدماتی دریافت نمی‌کنند.

وی افزود: رانندگان قشر سختکوشی هستند که به واسطه شرایط کاری خود، با شهروندان زیادی ارتباط دارند و واکسیناسیون آن‌ها می‌تواند تا حدی از شیوع کرونا از طریق ناوگان حمل‌ونقل جلوگیری کند.

این مسئول ادامه داد: از زمان شیوع کرونا تاکنون تعداد زیادی از رانندگان به کرونا مبتلا شده و تعدادی هم جان خود را از دست داده‌اند که این موضوع برای جامعه و خانواده‌های آن‌ها تبعات جانی، مالی و اجتماعی داشته است.

زرآبادی‌پور تصریح کرد: اختصاص واکسن کرونا برای رانندگان تاکسی و بار درون‌شهری از روز شنبه _نهم مردادماه ۱۴۰۰_ آغاز شد و طی زمان‌بندی‌ها ادامه یافت.

وی ادامه داد: هم‌اکنون ۴ هزار و ۴۰۰ راننده تاکسی و دو هزار راننده وانت در شهر قزوین مشغول فعالیت هستند.

کد خبر 518764

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.