اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی تهران/ شرکت ۵٠٠ زن در مرحله اول آزمون

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعلام نتایج اولین مرحله از آزمون استخدامی آتش نشانی تهران طی هفته آتی خبر داد.

به گزارش ایمنا، مهدی داوری در باره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی تهران گفت: همانطور که پیش از این اعلام شده بود به ١١۶ نیروی عملیاتی جدید نیاز داریم که ١٠٠ نفر از آقایان و ١۶ نفر از خانم‌ها هستند.

وی با بیان اینکه خانم‌ها برای اولین بار به جمع نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی تهران می‌پیوندند، تصریح کرد: خانم‌ها پیش از این نیز در بخش‌های دیگری مثل آموزش فعالیت داشتند، اما در عملیات برای اولین بار در میان نیروهای انسانی سازمان حضور خواهند داشت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: پنج هزار نفر آقا و ۵٠٠ نفر خانم در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت کردند که طی هفته آتی اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول را اعلام خواهیم کرد.

داوری افزود: این اطلاعات از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد و امیدواریم به سرعت بتوانیم آزمون ورزشی و عملیاتی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: متأسفانه برای برگزاری مرحله اول آزمون با توجه به شرایطی که وجود داشت با چالش‌هایی رو به رو شدیم که حالا می‌توانیم با رعایت پروتکل‌ها آزمون‌های بعدی را انجام دهیم.

کد خبر 518743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.