آمار کرونا همدان ۹ شهریور؛ ۸ فوتی و ۱۵۰ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و هشت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۵۰ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۷۹۲ مورد بوده است که ۲۹۵ نفر در بخشی عادی و ۳۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۵۷ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۴ هزار و ۵۴۴ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان هشت مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۶۱۱ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۲۳۵ نفر، بهار یک هزار و ۲۴۳ نفر، تویسرکان یک هزار و ۳۳۸ نفر، رزن ۹۹۳ نفر، درگزین ۳۳۴ نفر، فامنین ۳۶۳ نفر و کبودر آهنگ یک هزار و ۲۶۲ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: همچنین تاکنون در شهرستان ملایر چهار هزار و ۶۸۵ نفر، نهاوند سه هزار و ۲۶ نفر و همدان ۹ هزار و ۵۳۰ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۳۵ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 518603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.