پیشرفت ۲۷ درصدی احداث پارکینگ زیرسطحی توحید

مدیرعامل سازمان عمران شهری شهرداری اصفهان از پیشرفت ۲۷ درصدی احداث پارکینگ زیرسطحی توحید خبر داد و گفت: در حال حاضر آرماتوربندی و اجرای سقف پارت چهار، خاکبرداری پارت پنج و رمپ پروژه در حال انجام است و تا چند روز آینده بتن‌ریزی آن انجام می‌شود.

مجید طرفه‌تابان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: پروژه احداث پارکینگ زیرسطحی با قرارداد پیمان به ارزش ۵۹۷ میلیارد ریال یکی از طرح‌های در حال اجرای سازمان عمران شهرداری به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: برای احداث پروژه پارکینگ زیرسطحی خیابان توحید تاکنون ۲۵ هزار مترمکعب خاکبرداری شده است.

مدیرعامل سازمان عمران شهری شهرداری اصفهان با اشاره به جزئیات فنی پروژه، ادامه داد: همزمان با انجام عملیات خاکبرداری، اقدامات لازم برای شاتکریت(بتن پاشنده) در دستور کار بوده که تاکنون سه هزار مترمربع آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه شامل ۲۲۰۰ تن آرماتوربندی و ۱۸ هزار مترمکعب بتن‌ریزی است، ادامه داد: این پروژه با مشخصات فنی حفر چاه، آرماتوربندی، قالب‌بندی دیوار و دال، بتن عیار ۱۵۰ بتن مقاومت C30 و C35، قطعات فلزی، واتر استاپ، موزائیک فرش، اندود سیمانی، جدول، ایزوگام، قیر، محلول و آسفالت در حال اجرا است.

طرفه‌تابان خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه معضل پارک خودرو و ترافیک ناشی از آن در حاشیه خیابان‌های نظر و توحید را برطرف می‌کند.

کد خبر 516765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.