آمار کرونا همدان یکم شهریور؛ ۹ فوتی و ۱۶۵ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۶۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و ۹ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _دوشنبه یکم شهریور ماه ۱۴۰۰_ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۵ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۹۰۷ مورد بوده است که ۳۲۹ نفر در بخشی عادی و ۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۴۸ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۳ هزار و ۱۸۷ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان ۹ مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۵۲۸ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۱۴۴ نفر، بهار یک هزار و ۱۸۶ نفر، تویسرکان یک هزار و ۲۷۱ نفر، رزن ۹۴۸ نفر، درگزین ۳۱۸ نفر، فامنین ۳۵۷ نفر و کبودر آهنگ یک هزار و ۲۱۰ نفر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون در شهرستان ملایر چهار هزار و ۴۲۸ نفر، نهاوند دو هزار و ۸۳۳ نفر و همدان هشت هزار و ۹۷۵ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۱۷ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.‌

کد خبر 516545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.