۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
پیدا شدن نوزاد رها شده در آشغال

نوزادی که پس از تولد در آشغال رها شده بود پیدا شد.

به گزارش ایمنا، نوزاد تازه متولد شده‌ای که پس از تولد در محل دفع آشغال پرتاب شده بود زنده پیدا شد. این حادثه در نزدیکی شهر لئون فرانسه رخ داد. مسئولان محلی تأیید کردند این نوزاد در حالی که در داخل یک کیسه زباله قرار داده شده بود پیدا شده است.

این نوزاد که گفته می‌شود تنها یک روز داشته باشد بعدازظهر روز سه شنبه در شهر «مزیو» پیدا شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی عابران پیاده این نوزاد را در ساعت ۱۹.۳۰ دقیقه به وقت محلی در حالی که در داخل بوته‌ها در نزدیکی یک منطقه مسکونی و مرکز خرید رها شده بود پیدا کردند.

بلافاصله تیم آتش‌نشانی به همراه اورژانس پزشکی در محل حاضر شدند و این کودک به بیمارستان زن _مادر_کودک در برون منتقل شد. مسئولان محلی وضعیت سلامت این نوزاد دختر را خوب توصیف کرده و گفتند در لحظه انتقال کودک، نیاز به انجام درمان اولیه نداشت. بنا به گزارش رسانه‌های محلی و اعلام پلیس لئون مادر ۱۸ ساله این نوزاد یک دانش‌آموز دبیرستانی است که پس از شناسایی و بازداشت به بازداشتگاه پلیس منتقل شده است.

یک مقام محلی شهر مزیو در این زمینه به AFP گفت: «ما از پیدا شدن این نوزاد دچار شوک شدیم. ما هیچ گزارشی در مورد مفقود شدن نوزاد دریافت نکرده بودیم.»

گفتنی است؛ تحقیقات در مورد چرایی رها کردن این نوزاد توسط مادرش در حال انجام است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

کد خبر 511632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.