تشکر وزیر بهداشت از رییس کل بانک مرکزی برای تامین ارز مورد نیاز واکسن

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رییس کل بانک مرکزی، از حمایت‌های بانک مرکزی در تامین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن کووید ١٩ تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از بانک مرکزی، نمکی در این نامه با اشاره به حمایت‌های بی دریغ رئیس کل بانک مرکزی و همکاران نظام بانکی در شرایط سخت و مضایق تحمیلی در جهت تأمین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن که کادر درمان به صورت شبانه روزی درگیر مبارزه‌ای نفس گیر با پاندمی کرونا هستند، قدردانی کرده است.

وی در این نامه تاکید کرد: بی تردید آنان که در این روزگار سخت مدافعین سلامت و مردم ستمدیده از امواج بیماری را حمایت می‌کنند در تاریخ این کشور جاودانه خواهند شد.

بانک مرکزی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ویژه کادر درمان و ستاد مبارزه با کرونا، تاکید می‌کند این نهاد سیاست گذار پولی و بانکی همچون گذشته در راستای کمک به طرح واکسیناسیون عموم هموطنان ارز مورد نیاز خرید واکسن کووید ١٩ را تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا در دستور کار قرار دارد.
طرح واکسیناسیون پرسنل نظام بانکی که به صورت نمادین در روز عید غدیرخم در بانک مرکزی کلید خورد، امروز رسماً برای کارمندان بانک‌ها و مؤسسات مالی به مرحله اجرا درآمد.

از زمان شیوع ویروس کووید ١٩ تا کنون ٣۵ هزار نفر از پرسنل نظام بانکی به ویروس کووید ١٩ مبتلا و ٢۶٠ نفر جان خویش را در عرصه خدمت به هموطنان از دست داده‌اند

کد خبر 511162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.