آمار کرونا سیستان و بلوچستان هفتم مرداد؛ ۱۱ فوتی و ۳۴۱ بستری جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و ۱۱ فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ پنجشنبه هفتم مردادماه_ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان ۳۴۱ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان ۱۱ مورد فوتی ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۸۶۰ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه تعداد کل موارد فوت ناشی از کرونا در استان سیستان و بلوچستان به دو هزار و ۱۶۱ نفر رسیده، تصریح کرد: برای پیشگیری از انتشار ویروس، در صورت مشاهده علائم اولیه بیماری، جهت تشخیص به موقع بیماری، نیاز است افراد به نزدیک‌ترین مرکز غربالگری سرپایی کرونا در محل سکونتشان مراجعه کنند.

هاشمی شهری تاکید کرد: در عید سعید غدیر، با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی به ویژه حذف دورهمی‌ها و تجمعات، حافظ جان خود و دیگر انسان‌ها باشیم.

کد خبر 510668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.