آمار کرونا قزوین ۴ مرداد؛ ۶ فوتی و ۱۲۶ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ _ اظهار کرد: در این مدت ۱۲۶ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده و ۵۴۷ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، شش فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید -۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به هزار و ۸۶۷ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۶ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان ادامه داد: در وضعیت کنونی ۵۱۴ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری شده‌اند که از این تعداد ۳۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۸ هزار و ۳۹۲ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

کد خبر 509920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.