باید بیش از گذشته در عرصه‌های مدیریتی به جوانان میدان داد

رییس جمهور منتخب در دیدار وزیر ورزش و جوانان، گفت: باید به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته میدان داد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهوری منتخب، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر شنبه با حضور در دفتر رئیس جمهوری منتخب، با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سلطانی‌فر در این دیدار با تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از تبریک وزیر ورزش و جوانان و گزارش او اظهار کرد: باید به جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و سیاست‌گذاری بیش از گذشته میدان داد.

رئیس جمهور منتخب همچنین تلاش برای تسهیل مقدمات ازدواج جوانان با تاکید بر تأمین تسهیلات ازدواج و نیز توسعه مراکز مشاوره و حمایت از توسعه تشکل‌های مردم‌نهاد جوانان را مورد تاکید قرار داد.

وی توسعه توأمان ورزش همگانی و حرفه‌ای و نیز بهره‌گیری از تجربه، مهارت و دانش پیشکسوتان ورزشی را از جمله رویکردهای اصلی دولت سیزدهم در عرصه ورزش برشمرد.

کد خبر 506300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.