محمد ربیعی: می‌دانستیم مقابل پرسپولیس یک لحظه غفلت کنیم گل می‌خوریم

سرمربی مس رفسنجان در خصوص شکست تیمش برابر پرسپولیس به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد ربیعی پس از شکست مس رفسنجان مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌و چهارم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری، اظهار کرد: به تیم پرسپولیس و مجموعه کادر فنی و هواداران این تیم تبریک می‌گویم. به بازیکنان خودم هم خدا قوت می‌گویم که فکر می‌کنم با برنامه بازی کرده و شرایط را کنترل کردیم.

وی ادامه داد: نمی‌دانم این حرفی که می زنم چقدر می‌تواند مستند باشد، اما در تمام بازی‌های اخیر پرسپولیس با توجه به کیفیت بالایی که این تیم دارد ما کمترین فرصت را به آنها دادیم. آنها تهاجمی هستند و در هر بازی شانس زیادی برای گلزنی دارند، اما ما فرصت کمی در اختیار آنها قرار دادیم. از طرفی خودمان هم چند فرصت گلزنی داشتیم؛ سلیمانی و قاضی و … چند فرصت خلق کردند که به گل تبدیل نشد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: بازی تاکتیکی و با برنامه‌ای از سوی هر دو تیم بود. می‌دانستیم که اگر مقابل پرسپولیس یک لحظه غفلت کنیم گل می‌خوریم. تمرینات زیادی داشتیم و بسیار هم تاکید کرده بودیم، اما بازهم یک لحظه غفلت کردیم، اما خودم از نحوه بازی تیم، تلاش، نظم و برنامه تاکتیکی شاگردانم رضایت دارم. بیش از گذشته به تیمم امیدوارم، چون شاگردانم به معنای واقعی تیم هستند و امروز تلاش کردند مقابل فینالیست آسیا فوتبال درستی از خود به نمایش بگذارند.

ربیعی در مورد عملکرد داور در این مسابقه و تغییر دادن نظرش در برخی صحنه‌ها، تصریح کرد: این سوال را پاسخ نمی‌دهم، چون گاهی داوران با هم ارتباط دارند و گاهی هم سیستم رادیویی قطع است. امیدوارم حالا که نمی‌توانیم از سیستم بازبینی صحنه‌ها استفاده کنیم، حداقل سیستم ارتباط رادیویی برای تمام داوران فعال شود تا داور چهارم بتواند به داور وسط کمک کند. من صلاحیت توضیحات بیشتر را ندارم و با وجود اینکه در چند صحنه با هم اختلاف نظر داریم، اما به داوران خسته نباشید می‌گویم. فکر می‌کنم تلاش کردند تا قضاوت عادلانه‌ای داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: این بازی برای ما تمام شده و از حالا روی بازی‌های بعدی تمرکز خواهیم کرد. برای خودم از بازی سپاهان تا این بازی یک پرش تاکتیکی و تیمی داشتم. واکنش درستی داشتیم؛ تیمی که ۵ گل از سپاهان خورده بود و شکننده بود و روزهای سختی داشت روند خوبی را طی کرد. به دلیل تلاش و زحمات بسیار زیادی که سال گذشته کشیدیم این تیم به لیگ برتر بیاید، بازهم تلاش می‌کنیم که این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. ضمن اینکه می‌خواهیم در رتبه‌ای درخور باشگاه و مردم خوب رفسنجان قرار بگیریم.

وی در پایان افزود: زمین مسابقه در رفسنجان موجب شد تا نقدهایی مطرح شود؛ اما با همت تمامی مسئولان هرچه سریع‌تر صاحب یک زمین چمن طبیعی خوب شویم که من هم بتوانم برنامه‌هایم را در زمین اجرا کنم. فعلاً امکانات ما همین قدر است و می دانم همه در تلاش هستند که این اتفاق زودتر محقق شود.

کد خبر 503073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.