سامانه شفافیت، ریل‌گذاری مدیریت شیشه‌ای است

قائم مقام شهردار تبریز گفت: سامانه شفافیتی که در قالب کمیته‌ای نظام‌مند می‌شود از چهار سال گذشته لایه به لایه آغاز شد و در واقع ریل‌گذاری مدیریت شیشه‌ای در مجموعه شهرداری تبریز است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، رسول موسایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"سامانه شفافیتی که در قالب کمیته‌ای نظام‌مند می‌شود از چهار سال گذشته لایه به لایه آغاز شد و در واقع ریل‌گذاری مدیریت شیشه‌ای در مجموعه شهرداری تبریز است.

ضمن تبریک مشارکت شهروندان در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری و تبریک به منتخبین دور ششم شورا؛ در راستای استقرار مدیریت شیشه‌ای، نقاطی که در این سیستم نارضایتی ایجاد کرده بود شناسایی و با راه‌اندازی سامانه‌های شفافیت، به نوعی ریل‌گذاری مدیریت شیشه‌ای انجام شده است.

تمام امور اجرایی سامانه شفافیت آماده و همه حسابرسی‌ها نظام‌مند شده است.

در اوایل شروع به کار شورای پنجم، انتقاداتی بر عملکرد سازمان‌ها تحت عنوان حیاط خلوت شهرداری مطرح می‌شد که از این انتقاد استقبال کرده و به اصلاح امور در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری پرداختیم.

تمامی این امور در سایه همراهی و تعامل اعضای شورای پنجم با شهرداری تبریز اتفاق افتاده است که برای اولین بار تعامل شورا و شهرداری بیش از دوره‌های گذشته بود.

علی‌رغم سختی‌هایی که داشتیم ترک تشریفات را به صفر رسانده‌ایم که اتفاق بزرگی در شهر است و ادعا می‌کنیم که هیچ پیمانکاری سفارشی نبوده است.

سامانه شفافیت را راه اندازی کردیم که اگر کسی از این چارچوب خارج شود مردم بتوانند مطالبه کنند.

در چهار سال گذشته با همت و تاکید اعضای شواری پنجم شهر و به رغم افزایش ۳۰ درصدی حقوق، هیچ افزایشی در بودجه جاری شهرداری اتفاق نیفتاد. "

کد خبر 502560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.