آمار کرونا کردستان ۲۷ خرداد؛ یک فوتی و ۹۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۲۷ خردادماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۲۷ خرداد _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۹۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۱۵۹ نفر در شهرستان سنندج، ۱۴ نفر در شهرستان سقز، ۱۱ نفر در شهرستان قروه، ۷ نفر در شهرستان بیجار، ۱۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۰ نفر در شهرستان بانه، ۱۰ نفر در شهرستان مریوان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۲۳۴ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند، ادامه داد: هم اکنون ۳۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۳۵۷ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۵۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱۴ نفر در شهرستان مریوان، ۲۴۹ نفر در شهرستان سقز، ۱۰۶ نفر در شهرستان قروه، ۶۱ نفر در شهرستان بیجار، ۷۸ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۷ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۰۵ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 501145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.