گلایه بوشهری‌ها از کیفیت نامرغوب آسفالت‌های ترمیم شده

شهردار بوشهر گفت: دستگاه‌های حفار در شهر بوشهر آسفالت و ترمیم حفاری‌ها را اصولی انجام دهند؛ گلایه بوشهری‌ها از کیفیت نامرغوب آسفالت‌های ترمیم شده به حق است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حسین صالحیان در اینستاگرام نوشت:

«برخی از دستگاه‌های حفار مانند شرکت‌های آب و فاضلاب، برق و مخابرات پس از حفاری‌ها ترمیم را بخوبی انجام نمی‌دهند که این موضوع گلایه و نارضایتی بحق شهروندان را به دنبال داشته است.

در شهر بوشهر رویه نادرستی جا افتاده که کار ترمیم حفاری سایر دستگاه‌ها نیز برعهده شهرداری است در صورتی که هر دستگاهی که اقدام به حفاری می‌کند باید خودش نیز ترمیم آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

در محله‌های جنوبی اجرا نشدن شبکه فاضلاب منجر به نازیبایی چهره شهر و همچنین نارضایتی شهروندان شده است که در همین راستا می‌طلبد از سوی شرکت آبفا توجه ویژه‌ای به این موضوع صورت گیرد. در چنین وضعیتی می‌طلبد با تأمین اعتبار مناسب شرایطی فراهم شود تا شرکت آب و فاضلاب بتواند شبکه فاضلاب محلات جنوبی را به صورت تمام و کمال اجرایی کند.

در شهر بوشهر و به ویژه محلات جنوبی بخشی از رسالت ساماندهی و جمع‌آوری آب‌های سطحی نیز متوجه شهرداری بندر بوشهر است که در این راستا تاکنون در چندین نوبت نسبت به احداث کانال دفع آب‌های سطحی اقدام شده است.

آموزش شهروندی یکی از رئوس برنامه‌های شهرداری بوشهر است چراکه تحقق این مهم در پیشبرد امور شهری نیز کمک شایانی ایفا می‌کند.»

کد خبر 500688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.