آمار کرونا اردبیل ۱۹ خرداد؛ یک فوتی و ۲۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای ۱۹ خردادماه این استان را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ چهارشنبه ۱۹ خرداد _ اظهار کرد: در این مدت تعداد ۲۳ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی افزود: از تعداد ۲۳ نفر کل بیماران جدید شناسایی شده، ۱۹ نفر در شهرستان اردبیل، سه نفر در شهرستان پارس آباد و یک نفر در شهرستان مشگین شهر هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، یک فوتی بر اثر ابتلای این بیماری گزارش شده است، تصریح کرد: فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان اردبیل، در شهرستان خلخال بوده است.

حبیب‌زاده با بیان اینکه ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۱۶۹ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۳۸ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 499447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.