اطلاعیه فدراسیون فوتبال در خصوص کمک ۵۲ میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه

روابط عمومی فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای را در پی انتشار خبری مبنی بر اختصاص کمک ۵۲ میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه صادر کرد.

به گزارش ایمنا، روابط عمومی فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای را در پی انتشار خبری مبنی بر اختصاص کمک ۵۲ میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به آگاهی ملت شریف ایران می‌رساند، فدراسیون با وجود مشکلات گوناگون برجا مانده از گذشته و چالش‌های پیش‌رو در مسیر آماده‌سازی تیم‌ملی فوتبال ایران جهت حضور در مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر نیاز به آرامش، تمرکز و منابع مالی کافی و به موقع دارد.

در راستای این مهم و برای آمادگی روحی و روانی بازیکنان و کادر تیم ملی، پرواز اختصاصی، هتل با کیفیت و زمین تمرین مناسب علی رغم محدودیت‌ها فراهم شد. در خصوص خبر اختصاص کمک سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون اعلام می‌دارد با رویکرد مثبت و خیرخواهانه نوبخت، ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین پیگیری‌های شخصی سلطانی‌فر، وزیر محترم ورزش و جوانان تا به امروز ۱۰ میلیارد تومان به حساب فدراسیون فوتبال ایران واریز شده است. با توجه به دستور پرداخت مبلغ ۵۲ میلیارد تومان بابت هزینه‌های مربوط به فدراسیون جهت کسب آمادگی برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی قطر به خزانه‌دار محترم کل کشور، مابقی این مبلغ نیز قرار است با توجه به نیاز فوری تیم‌ملی و پیرو مذاکره فدراسیون و پیگیری‌های مشفقانه رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه، جناب آقای نوبخت، ظرف یکی دو روز آینده واریز شود.

با عنایت به‌مراتب فوق، یادآور می‌شود تیم ملی فوتبال ایران در این شرایط سخت نیاز به کمک و همراهی مؤثر و مشفقانه دارد و ما نیز با توکل بر خدا و دوشادوش یک‌دیگر برای صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

کد خبر 496813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.