آمار کرونا سیستان و بلوچستان ۷ خرداد؛ ۶ فوتی و ۳۴ بستری جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و ۶ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _جمعه هفتم خرداد ۱۴۰۰ _ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری جدید در استان سیستان و بلوچستان، ۳۴ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان ۶ مورد فوتی نیز ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۱۱۳ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص آخرین وضعیت و آمار بیماران بستری در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری در سه شهرستان استان سیستان و بلوچستان، زاهدان ۶۸ نفر، زابل ۱۰ نفر و ایرانشهر ۳۵ نفر بوده است.

هاشمی شهری با اشاره به تعداد بیماران بستری جدید در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های استان گفت: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری جدید در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان زاهدان ۲۹ نفر، شهرستان ایرانشهر یک نفر و شهرستان زابل ۴ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: تجمع در فضاهای سرپوشیده به خصوص رستوران‌ها، جلسات انتخاباتی و مراسم عروسی و سوگواری بسیار پرخطر است.

کد خبر 496738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.