آمار کرونا چهارمحال و بختیاری دوم خرداد؛ ۴ فوتی و ۱۵۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز_ یکشنبه دوم خردادماه ۱۴۰۰_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۳۰ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۸۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۱۵۶ نفر مثبت قطعی شد که ۱۲۴ نفر از آنها مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۳۲ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: اکنون ۳۰۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۲۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری‌شان هستند.

وی تصریح کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته] ihvمورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۱۰۶۷ نفر است.

شیرانی عنوان کرد: اکنون ۵۳ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

کد خبر 495688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.