شورای نگهبان پیروزی مردم سلحشور و مظلوم فلسطین را تبریک گفت

شورای نگهبان در بیانیه‌ای پیروزی مقتدرانه و افتخارآمیز مردم سلحشور و مظلوم فلسطین و غزه در جنگ ۱۲ روزه بر رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، در متن بیانیه روز شنبه به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین بر رژیم صهیونیستی، آمده است: نبرد «شمشیر قدس» و مقاومت اسلامی فلسطین مقابل جنایات و جنگ‌افروزی‌های اخیر رژیم صهیونیستی، پیروزی بزرگ مقاومت اسلامی فلسطین را رقم زد و بار دیگر رژیم غاصب صهیونیستی را وادار به عقب‌نشینی و شکست چندباره کرد.

شورای نگهبان خاطرنشان کرد: دفاع قهرمانانه، ایستادگی و مقاومت تحسین‌برانگیز مردم مسلمان و مظلوم فلسطین در برابر زورگویی‌های رژیم غاصب صهیونیستی، بار دیگر شکست سنگینی را بر پیکره رژیم جعلی صهیونیست به بار نشاند و ناتوانی بیش از پیش صهیونیست و حامیان آن‌ها را به اثبات رساند و این پیروزی بزرگ مردم فلسطین مؤید وعده الهی «پیروزی حق بر باطل» است.

این بیانیه افزود: این پیروزی شیرین که در سایه همبستگی و احیای روابط مناطق مختلف فلسطین به ثمر نشسته، طرح عقیم و ننگین معامله قرن را به زباله‌دان تاریخ انداخت و اکنون سرنوشت و تکلیف آینده فلسطین در دستان مردم بزرگ و مقتدر فلسطین است و انتظار می‌رود ضمن احترام به مقاومت مردم فلسطین و آرمان متعالی آزادی قدس شریف، دولت‌های مسلمان در حمایت و پشتیبانی مالی و سیاسی از ملت فلسطین وارد میدان شوند.

شورای نگهبان در این بیانیه، این پیروزی مقتدرانه و افتخارآمیز را به مردم سلحشور و مظلوم فلسطین و غزه و رزمندگان جبهه مقاومت تبریک گفته و برای نصرت و عزت مجاهدان فلسطینی خداوند قادر و متعال را سپاسگزار است.

این بیانیه افزود: جمهوری اسلامی ایران بر خود وظیفه می‌داند با توجه به عمق جنایت‌های غیرانسانی رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه و شرایط ناشی از شیوع کرونا در این منطقه، مردم فلسطین را حمایت و کمک‌های انسانی و بشردوستانه را ارسال دارد، از سازمان‌های بین‌المللی و دولت‌های اسلامی درخواست می‌شود مساعدت و تسهیلات لازم برای ارسال کمک‌ها به مردم فلسطین را فراهم کنند.

کد خبر 495280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.