آمار کرونا کاشان ۲۶ اردیبهشت؛ ۴ فوتی و ۳۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۸ نفر اهل کاشان هستند و چهار مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۶۹ هزار و ۷۰۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۹۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد چهار نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۲۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۲۹ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل پنج بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۱۹۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۷۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۳۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: چهار مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۳ هزار و ۱۸۴ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 493935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.