فرار گاندوها از قعر جدول

شاگردان سید مجتبی حسینی در هفته بیست و سوم لیگ بیستم امروز مهمان گل گهر خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ذوب آهن در هفته‬ بیست و سوم لیگ برتر امروز و از ساعت ‏۱۷ و‬ ۵۵ دقیقه مهمان گل گهر سیرجان خواهد بود. گاندو ها در هفته گذشته بازی‌ها یک کار بزرگ را رقم زدند و در ورزشگاه آزادی و برابر استقلال مدعی موفق به کسب برد با ارزشی با حساب ۲ بر صفر شد. ذوب آهن با مجتبی حسینی در حال بازگشت به روزهای خوبش است و آنها با کسب سه امتیاز مهم تهران پا به سیرجان گذاشته‌اند. اکنون ذوب آهن با هدایت مجتبی حسینی بیست و یک امتیاز شده است و در رتبه سیزدهم جدول مسابقات قرار دارد. با توجه به نتایج سایر رقبا در هفته گذشته، ذوب آهن از فرصت نهایت بهره را برد و اکنون در پی دور شدن از منطقه خطر است. بدون شک بازی برابر گل گهر از حساسیت بالایی برای ذوب آهن برخوردار است.

گردان درون دروازه

شهاب گردان سنگربان با سابقه ذوب آهن در این بازی فیکس خواهد بود عملکرد خوب این دوازه بان اعتماد کادر فنی را جلب کرده و او در این بازی درون دروازه سبزپوشان اصفهانی است.

خط دفاع سبزپوشان

وحید محمد زاده، عبدالله حسینی، مسعود ابراهیم زاده و فرشاد محمدی مهر، چهار مدافع ذوب آهن در مصاف با گهر سیرجان هستند و سعی خواهند کرد مهاجمان رقیب را متوقف کنند. گفتنی است فرشاد محمدی مهر بر خلاف دیدار گذشته در این دیدار حضور دارد و فیکس خواهد بود.

کمربند میانی

هافبک‌های ذوب‌آهن در بازی امشب، سینا اسد بیگی، مجتبی حق دوست، محمد سلطانی مهر و میلاد جهانی هستند، حضور جهانی در میدان و استفاده از تجربه وی قطعاً به کمک سید مجتبی حسینی و تیم خواهد آمد. این در حالی است که قاسم حدادی فر دیگر هافبک با تجربه ذوبی‌ها به دلیل مصدومیت تا پایان فصل نمی‌تواند به میدان برود.

دو مهاجم در خط حمله

رضا محمود آبادی و پیمان رنجبری مهاجمان سبزپوش در بازی با شاگردان قلعه نویی خواهند بود. به احتمال فراوان دارکو بیدوف در نیمه دوم به ترکیب گاندو ها خواهد آمد تا خط هجومی ذوبی‌ها را تقویت کند.

ترکیب ذوب آهن برابر گل گهر

شهاب گردان، وحید محمد زاده، عبدالله حسینی، مسعود ابراهیم زاده، فرشاد محمدی مهر، سینا اسد بیگی، مجتبی حق دوست، محمد سلطانی مهر، میلاد جهانی، رضا محمود آبادی و پیمان رنجبری.

کد خبر 493288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.