آمار کرونا کردستان ۱۷ اردیبهشت؛ ۴ فوتی و ۱۷۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۷ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ جمعه ۱۷ اردیبهشت _ اظهار کرد: در این بازه زمانی ۱۷۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

وی افزود: از این تعداد ۲۵۰ نفر در شهرستان سنندج، ۷۳ نفر در شهرستان سقز، ۴۴ نفر در شهرستان قروه، ۲۶ نفر در شهرستان بیجار، ۲۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۲۶ نفر در شهرستان دیواندره، ۴۲ نفر در شهرستان بانه، ۲۵ نفر در شهرستان مریوان و ۸ نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند، ادامه داد: هم اکنون ۷۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۲۶۴ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۵۰۱ نفر در شهرستان سنندج، ۱۱۰ نفر در شهرستان مریوان، ۲۳۲ نفر در شهرستان سقز، ۹۷ نفر در شهرستان قروه، ۵۸ نفر در شهرستان بیجار، ۷۴ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۳ نفر در شهرستان دیواندره، ۹۶ نفر در شهرستان بانه، ۲۰ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 491739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.