آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در بیرجند برگزار شد

آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شاغل در شهرداری‌های استان با هماهنگی و نظارت دفتر امور شهری استانداری و به همت مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بیرجند برگزار شد.

به گزارش ایمنا، محمد علی جاوید اظهار کرد: طبق نامه سازمان استخدامی کشور و بر اساس بخشنامه وزیر کشور به سازمان شهرداری‌ها، نحوه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قرارداد انجام کار معین با فرایند اجرایی به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ شده که این بخشنامه به شهرداری بیرجند نیز ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه در دستورالعمل ارسالی یکی از شاخص‌های مورد نظر برای ارزیابی، برگزاری آزمون تخصصی است، افزود: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با مجموعه دفتر امور شهری استانداری، مقرر شد آزمون مربوطه به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌ها و اجرای دقیق دستورالعمل بهداشتی برگزار شود.

شهردار بیرجند با تاکید بر اینکه این آزمون بر اساس منابعی که در دسترس مشمولان قرار گرفته، برگزار شد، تصریح کرد: آزمون موردنظر بر اساس استاندارد ابلاغی از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور شامل ۲۰ سوال بوده که ۱۰ سوال تخصصی و ۱۰ سوال نیز مربوط به قوانین و مقررات شهرداری است.

وی در پایان با بیان اینکه این اولین آزمون استخدامی است که توسط مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مدیر کل دفتر امور شهری با حضور در این آزمون عملکرد شهرداری بیرجند در این راستا را بسیار مطلوب ارزیابی نمود.
 

کد خبر 491531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.