۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷
تدبیر فیس بوک برای نویسندگان خود نشر

فیس‌بوک گفته است نویسندگان ساکن آمریکا با ورود به اپلیکیشن تازه طراحی شده، می‌توانند داستان‌های خود را بدون هزینه منتشر کنند.

به گزارش ایمنا و به نقل از اویک‌نیوز، شبکه اجتماعی فیس‌بوک از اختصاص حدود ۵ میلیون دلار برای حمایت از نویسندگان خود نشر و مستقل برای ورود به پلتفرم تازه تأسیس این شبکه برای انتشار داستان و کتاب‌های مستند خبر داده است. فیس بوک گفته است نویسندگان ساکن آمریکا با ورود به اپلیکیشن طراحی شده می‌توانند داستان‌های خود را بدون هزینه منتشر کنند.

فیس‌بوک همچنین از خبرنگاران مستقل و آزاد نیز دعوت کرده است که خبرها و گزارش‌های خود را در این پلتفرم منتشر کنند و امیدوار باشند که این جایگاه موجب شناخته‌شدن و دیده‌شدن گزارش‌های آنها خواهد شد. مسئولان فیس‌بوک به مرکز بین‌المللی خبرنگاران (ICFJ) و انجمن خبرنگاران ملی آمریکا (NAHJ) نیز برای مشارکت در این پلتفرم دعوت‌نامه ارسال کرده اند.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک اطمینان داده است که نویسندگان جمعیت‌های اقلیت مثل رنگین‌پوستان و آسیایی‌ها نیز بدون هیچ محدودیتی بتوانند در این پلتفرم داستان‌های خود را منتشر کنند. آنها ادعا می‌کنند سایت‌ها و پلتفرم‌های مشابه، این محدودیت‌ها را علیه نویسندگان خود اعمال می‌کنند.

کد خبر 491306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.