تجمع و توهین عناصر ضد انقلاب علیه تیم مذاکره‌کننده در وین

همزمان با برگزاری مذاکرات درباره احیای برجام، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین یا سلطنت‌طلب به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه تیم مذاکره‌کننده و اعضای تیم ادامه می‌دهند.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره‌کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، در حالی‌که رایزنی‌های فشرده بین هیأت نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های برجام برای تفاهم بر سر احیای کامل برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه و غیر انسانی علیه ایران ادامه دارد، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین یا سلطنت‌طلب که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده‌اند، به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه تیم مذاکره‌کننده و اعضای تیم ادامه می‌دهند.

این افراد با ناسزاگویی علیه تیم مذاکره‌کننده و توزیع نوشته‌هایی بین عابران خواستار توقف مذاکرات و لغو کامل برجام از سوی کشورهای اروپایی هستند.

تعداد این افراد کمتر از ۱۰ نفر است و به نحو کاملاً محسوس توسط یکی از عناصر وابسته به شبکه ایران اینترنشنال هماهنگ می‌شوند.

استفاده از بلندگوهای قوی تعبیه شده در پیاده‌روی مقابل هتل محل مذاکرات، باعث سلب آسایش ساختمان‌های اطراف و عابران شده که حتی باعث درگیری یکی از این افراد با پلیس شد.

پلیس اتریش حفاظت کامل از محل مذاکره و هیأت‌های مذاکره‌کننده را برعهده داشته و اجازه نزدیک شدن این افراد را نمی‌دهد.

پیش از این نیز، عناصر وابسته به گروهک منافقین و سلطنت‌طلب طی روزهای گذشته و نشست‌های هفته‌های گذشته کمیسیون مشترک برجام در وین با حضور در برابر گراند هتل به تیم مذاکره‌کننده ایرانی توهین کرده بودند.

کد خبر 490583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.