آمار کرونا کاشان ۱۰ اردیبهشت؛ ۴ فوتی و ۵۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۵۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۷ اهل کاشان هستند و چهار مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۶۳ هزار و ۶۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۴۰۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد چهار نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۳۷ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۸ سال و حداقل سن بستری ۲۳ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل ۱۰ بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۱۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۵۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۶۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: چهار مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۷۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۱ هزار و ۶۱۰ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 490322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.