پیکر پیشکسوت پرسپولیس در بهشت زهرا آرام گرفت

پیکر مرحوم حمید جاسمیان با حضور برخی از چهره‌های ورزشی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

به گزارش ایمنا، حمید جاسمیان بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل بیماری کرونا درگذشت، صبح امروز با حضور تعدادی از پیشکسوتان فوتبال از جمله علی پروین، فریدون ممبینی، محمد پنجعلی، سعید عزیزیان، نماینده صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و شماری از هواداران فوتبال در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

هانیه جاسمیان دختر مرحوم جاسمیان در این باره گفت: از همه دوستان، همدوری‌های پدر و بسیاری از عزیزان که در بیمارستان و مراسم تدفین شرکت کردند کمال تشکر را دارم.

وی ادامه داد: همچنین از صندوق حمایت از قهرمانان وپیشکسوتان که چه در زمان حیات پدر و چه بعد از فوت ایشان در کنار پدر بودند تشکر و قدرانی می‌کنم. مرحوم پدر همواره از محبت صندوق و مراسم تجلیلی که برایش گرفتند به نیکی یاد می‌کرد و می‌گفت روز تجلیل را هرگز فراموش نکرده به یاد خواهم داشت.

مرحوم حمید جاسمیان که چند روزی بر اثر ابتلاء به کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود، روز یک‌شنبه (دیروز) پس از وخامت حالش درگذشت.

جاسمیان متولد ۱۳۱۵ در آبادان بود و ابتدا به عضویت شاهین درآمد و بعد از انحلال این تیم به پرسپولیس پیوست و سه سال با شماره ۵ پرسپولیس در پست دفاع آخر برای این تیم بازی کرد.

پیکر پیشکسوت پرسپولیس در بهشت زهرا آرام گرفت

منبع: خبرآنلاین

کد خبر 489504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.