آمار کرونا ایلام ۵ اردیبهشت؛ ۶ فوتی و ۲۲۰ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای ۲۲۰ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

محمد کریمیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام، اظهار کرد: تاکنون تعداد ۳۵ هزار و ۱۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا در کل استان بستری شدند.

وی با بیان آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، افزود: در این بازه زمانی ۲۲۰ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۸۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان ایلام بستری هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت اخیر ۸۳ بیمار جدید در بیمارستان‌ها بستری شدند و تاکنون کل آمار بهبود یافته‌ها ۳۲ هزار و ۲۴۹ نفر بوده است.

کریمیان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش شده که دو مورد مربوط به شهرستان دهلران، یک مورد شهرستان ایلام، یک مورد شهرستان آبدانان، یک مورد شهرستان هلیلان و یک مورد مربوط به شهرستان دره است و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تاکنون ۷۳۰ نفر بوده است.

کد خبر 489258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.