استقرار ناظران ویژه برای استفاده مسافران از ماسک در پایانه‌های مشهد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، با اشاره به تشدید اجرای پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان اتوبوسرانی از استقرار ناظران ویژه ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک در پایانه‌ها خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم اظهار کرد: با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان ناظران ویژه سازمان در ۲۰ پایانه اتوبوس مستقر هستند و مسافران را برای استفاده از ماسک ارشاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه ناظران از ورود مسافران بدون استفاده از ماسک به اتوبوس جلوگیری می‌کنند، تصریح کرد: نظارت بر تعداد مسافر سوار شده در پایانه‌ها به اندازه ظرفیت ناوگان با توجه به رعایت فاصله گذاری از جمله وظایف دیگر این ناظران است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در همه ناوگان و ایستگاه‌های اتوبوس با نشانه‌هایی علامت‌گذاری شده است، تصریح کرد: در کنار این اقدامات تمامی ناوگان اتوبوسرانی به صورت مستمر ضدعفونی می‌شود و نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از زمان وضعیت قرمز کرونا افزایش یافته است.

وی ادامه داد: از شهروندان تقاضا می‌شود هنگام استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی از ماسک استفاده کنند و رعایت فاصله اجتماعی را مدنظر قرار دهند.

کد خبر 489205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.