دستور فرمانده کل سپاه برای بکارگیری همه امکانات در درمان بیماری کرونا

فرمانده کل سپاه به فرماندهان سپاه های استانی دستور داد همه امکاناتشان را برای رسیدگی به بیماران کرونایی و پیشگیری از ابتلا به کار گیرند.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در نشست قرارگاه امام رضا (ع) سپاه در ارتباط تصویری با فرماندهان سپاه استانی اظهار کرد: هم اکنون بیش از ۳۰۰ خانواده در روز داغدار می‌شوند که این مسائل، جامعه ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی افزود: توصیه اکید ما این است که برادران سپاه همه امکانات از امکانات درمانی در سطح بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های سپاه و امکانات بسیج جامعه پزشکی را به کار گیرند و طرح موفق شهید سلیمانی را که در موج قبلی کرونا بسیار قوی ظاهر شد را همچنان اجرا کنند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در این شرایط نیز باید عزم و اراده مستحکمی را به نمایش بگذاریم، گفت: در همین خصوص باید آحاد پایگاه‌های مقاومت بسیج را مجدد در خدمت این طرح قرار دهیم و با مردم ارتباط صمیمی و نزدیک برقرار و همه اقدامات گذشته را با بهبود روش‌ها تکرار کنیم. امیدواریم با یاری خدا و کمک مردم دوباره مسیر این بیماری به سمت زوال قرار بگیرد.

سلامی اضافه کرد: البته واکسیناسیون هم در موازات این حرکت‌ها ادامه دارد و اگر فعالیت‌های ما در عرصه پیشگیری، درمان و واکسیناسیون به شکل قوی و کاملاً هماهنگ صورت گیرد در آینده نزدیک شاهد مهار این بیماری خواهیم بود.

وی لازمه ریشه کنی ویروس کرونا در کشور را هماهنگی و تلاش همگانی دانست و اظهار کرد: مردم عزیز ما در کنترل و پیشگیری این بیماری نقش بسیار برجسته‌ای دارند و اگر همه توصیه‌ها را مورد توجه قرار دهند، ما بسیار سریع از گذرگاه‌های بحرانی این بیماری عبور خواهیم کرد و دوباره در یک مسیر سراشیبی خوب قرار خواهیم گرفت.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه کادر درمان کشور به شکل شبانه روزی چندین ماه است که با غیرت، ایمان و اعتقاد در صحنه ایستاده اند، گفت: کادر درمان توانسته اند تا حدود زیادی آمار فوتی‌های کرونا را مهار کنند و این نشان دهنده این است که کادر درمان به پیشرفت‌های زیادی در روش‌های درمان این بیماری رسیده است، اما این کافی نیست.

سلامی در پایان تاکید کرد: نیروهای مسلح هم با همه امکانات و توان خود در صحنه حاضر هستند و انشاالله با مشارکت و اراده جدی مردم نتایج بسیار خوبی خواهیم گرفت.

کد خبر 489196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.