آمار کرونا کاشان ۴ اردیبهشت؛ ۲ فوتی و ۲۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۱ اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۵۹ هزار و ۹۷۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۵۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۲۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۸ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد هفت نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۱۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۰ سال و حداقل سن بستری ۲۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل هفت بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۴۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۹۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۶ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۲۴ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۰ هزار و ۵۴۲ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 489014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.