گذر امواج ناپایدار و احتمال وقوع رگبارهای بهاری در استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با گذر امواج ناپایدار از روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در نیمه شمالی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به نفوذ امواج ناپایدار به استان اصفهان، اظهار کرد: این امواج ناپایدار از امروز تا هفته آینده بر روی آسمان اصفهان قرار می‌گیرند و در این مدت در ساعات بعدازظهر آسمان بسیاری از مناطق ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: از امروز تا هفته آینده با گذر امواج ناپایدار بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در نیمه شمالی استان اصفهان خواهیم بود و در مناطق شرقی توأم با وزش باد شدید و گرد و خاک محلی است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 488978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.