رکورد عجیب مهاجم مراکشی مقابل تیم‌های ایرانی

مهاجم مراکش تیم فوتبال النصر عربستان با گلزنی مقابل فولاد، رکورد جدیدی مقابل تیم‌های ایرانی به ثبت رساند.

به گزارش ایمنا، تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این مسابقه نماینده عربستان با نتیجه دو بر صفر پیروزشد. درهین راستا گل دوم النصر توسط «عبدالرزاق حمدالله» در دقیقه ۸۵ وارد دروازه نماینده ایران شد تا در این مسابقه رکورد جدیدی مقابل تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا ثبت شود.

مهاجم مراکشی النصر، هشت بار مقابل شش تیم مختلف ایرانی به میدان رفته و هشت گل به ثمر رسانده است. این مهاجم با پیراهن النصر سه بار دروازه سپاهان، یک گل به هر یک از تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس زده است. وی همچنین در تیم الجیش یک بار مقابل نفت تهران گلزنی کرد و با پیراهن الریان، دروازه استقلال را باز کرد. این بار با گلزنی مقابل شاگردان نکونام، فولاد هم در لیست تیم‌های ایرانی قرار بگیرد که او مقابل آنها گلزنی کرده است.

با وجود اینکه حمدالله مقابل نمایندگان مختلف ایران گلزنی کرده است، بهترین گلزن خارجی مقابل تیم‌های ایرانی نیست. عمر السوما با ده گل، بیشتر از مهاجم النصر مقابل نمایندگان ایران گلزنی کرده است و بغداد بونجاح بازیکن السد با هفت گل در رده سوم قرار دارد.

منبع: میزان

کد خبر 488890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.