آمار کرونا کردستان ۳ اردیبهشت؛ ۴ فوتی و ۴۳۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۳ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ جمعه ۳ اردیبهشت ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۶۵۷ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۴۴ نفر در شهرستان سنندج، ۸۹ نفر در شهرستان سقز، ۵۱ نفر در شهرستان قروه، ۵۵ نفر در شهرستان بیجار، ۲۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۷ نفر در شهرستان دیواندره، ۳۹ نفر در شهرستان بانه، ۳۷ نفر در شهرستان مریوان و سه نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳۴ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۷۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۱۹۳ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۷۲ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۶ نفر در شهرستان مریوان، ۲۱۴ نفر در شهرستان سقز، ۸۶ نفر در شهرستان قروه، ۵۴ نفر در شهرستان بیجار، ۷۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۹۴ نفر در شهرستان بانه، ۱۹ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 488776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.