آمار کرونا کاشان ۳ اردیبهشت؛ ۱ فوتی و ۶۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۰ نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۵۹ هزار و ۶۴۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۱۳ نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۴۰ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۱۶ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل ۱۰ بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۶۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۰۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۵ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۸ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۶۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۰ هزار و ۴۱۸ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.‌

کد خبر 488774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.