آمار کرونا کرمانشاه ۳ اردیبهشت؛ ۵ فوتی و ۴۰۷ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _‌جمعه ۳ اردیبهشت‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۸۵۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌اند، افزود: از این تعداد ۳۳۱ مورد جزو بیماران تست مثبت سرپایی و ۷۶ مورد جزو بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۸ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شده‌اند، ادامه داد: در این مدت زمان ۱۸۱ بیمار با علائم کرونا با بهبودی حال عمومی از بیمارستان‌های سطح استان کرمانشاه ترخیص شده‌اند.

محمدی با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه گزارش شده است، گفت: مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه در شمار هزار و ۶۲۷ نفر رسیده است.

کد خبر 488771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.