خودکشی مادر تهرانی در صحنه خودکشی پسر جوانش + عکس

پس از خودکشی مرد ۲۷ ساله، مادر وی نیز در همان محل اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش ایمنا، عصر پنجشنبه گذشته مردی جوان نزد مأموران پلیس تهران رفت و گفت که خواهر و خواهرزاده‌اش به دردسر افتاده‌اند. وی در ادامه توضیح داد: چند ساعت قبل خواهرم به من زنگ زد و گفت حال پسرش اصلاً خوب نیست. او درحالی‌که گریه می‌کرد تلفن را قطع کرد و هر چه به او زنگ زدم پاسخ نداد. نگران شدم و از شهرستان به سمت تهران حرکت کردم و خودم را به مقابل ساختمان محل زندگی خواهرم رساندم اما هرچه در زدم کسی باز نکرد. احتمال می‌دهم که بلایی سر آنها آمده باشد و به همین دلیل تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع بدهم.

با این اظهارات، مأموران پلیس راهی ساختمانی شدند که مادر و پسر در آنجا زندگی می‌کردند. با دستور قاضی مصطفی واحدی بازپرس جنایی تهران قفل در خانه شکسته شد و مأموران قدم در آپارتمان گذاشتند. آنها به محض ورود به خانه با جسد پسر ۲۷ ساله روبه‌رو شدند اما مادرش که در چند قدمی او افتاده بود، نیمه جان بود. زن ۴۵ ساله به سختی می‌توانست صحبت کند و برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

این زن درباره مرگ پسرش گفت: دیروز بر سر برخی مسائل خانوادگی با پسرم جر و بحثمان شد. او خیلی عصبانی بود و ناگهان متوجه شدم تعداد زیادی قرص مصرف کرده که ناگهان بی‌حال روی زمین افتاد. شوکه شدم و هرچه صدایش زدم جوابی نداد. سراسیمه به برادرم زنگ زدم و بعد تصمیم گرفتم پسرم را به بیمارستان ببرم اما دستم را روی قلبش گذاشتم و متوجه شدم نفس نمی‌کشد.

وی ادامه داد: از مرگ پسرم به‌شدت شوکه و ناراحت بودم به همین دلیل تصمیم گرفتم به زندگی خودم هم پایان بدهم چون بدون پسرم نمی‌توانستم زندگی کنم. اظهارات این زن در حالی بیان می‌شد که در ادامه مشخص شد، همسایه‌ها صدای درگیری مادر و پسر را نشنیده‌اند و از طرفی هیچ ورق قرصی نیز در محل حادثه پیدا نشد، از این روی تحقیقات درباره علت مرگ پسر جوان ادامه دارد.

منبع: رکنا

کد خبر 488113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.