آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۳۰ فروردین ماه؛ ۱ فوتی و ۳۲۸ ابتلای جدید

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدراشد جزایری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلاء کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _دوشنبه ۳۰ فروردین ماه_، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۰۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۳۳ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۲۸ نفر مثبت شد که ۲۶۲ نفر از آنها از مراجعان بخش سرپایی و ۶۶ نفر هم از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، بودند.

جزایری ادامه داد: اکنون ۵۴۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۵۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

وی تاکید کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۸۷۷ نفر است.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون ۵۸ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

کد خبر 488042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.