احتمال بارش‌های بهاری و رعد و برق در استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: موج ناپایدار جنوبی و ضعیفی از روی استان تا اواخر وقت امروز می‌گذرد و با گذر موج‌های ضعیف، رگبارهای پراکنده و احتمال رعد و برق به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و تا حدودی مرکز استان خواهیم داشت.

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به گذر موجی ناپایدار جنوبی ضعیفی از روی استان تا اواخر وقت امروز روی استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت آسمان بسیاری از مناطق صاف تا قسمتی ابری است، گاهی افزایش ابر و وزش باد را خواهیم داشت.

وی با اشاره به گذر امواج ناپایدار ضعیف از روی استان، تصریح کرد: امروز با گذر موج‌های ضعیف، شاهد افزایش ابر و رگبارهای پراکنده و احتمال رعد و برق به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و تا حدی مرکز استان خواهیم بود و از روز دوشنبه تا اواخر هفته جو در سطح استان پایدار خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا ۲ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: چوپانان با دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 487714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.