شفاف‌سازی و حذف بروکراسی اداری با سیستمی‌شدن کمیسیون‌ماده ۱۰۰

شهردار تبریز با ابراز خرسندی از تجمیع کمیسیون‌های ماده صد و سیستمی کردن روند رسیدگی به پرونده‌ها، نتیجه آن را شفاف‌سازی و حذف بروکراسی‌های زائد اداری، تسریع امور، کاهش حضور ارباب رجوع با استفاده از فناوری‌های روز عنوان کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری شهرداری تبریز، پیرو اقدامات صورت گرفته کمیسیون‌های متمرکز ماده صد شهرداری تبریز در زمینه هوشمندسازی و ارائه خدمات الکترونیکی و تسریع ادامه این روند بنا به در خواست اعضا کمیته راهبردی کمیسیون‌های متمرکز ماده صد شهرداری تبریز جلسه‌ای با حضور شهردار و معاونان و مدیران شهرداری جهت بررسی مسائل و مشکلات طرح‌ها و برنامه‌های پیش رو مدیریت کمیسیون‌های ماده صد مرکز برای سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال ۹۹ از نظر تغییر رویه طرح پرونده‌های ماده صد به صورت سیستمی و صدور رأی برای ۱۲ هزار پرونده با روش جدید از طرف معاون شهرسازی و معماری ارائه شد.

«ایرج شهین باهر» شهردار تبریز در این جلسه ضمن قدردانی از تجمیع کمیسیون‌های ماده صد و سیستمی کردن روند رسیدگی به پرونده‌ها، نتیجه آن را شفاف سازی و حذف بروکراسی‌های زائد اداری، تسریع امور، کاهش حضور ارباب رجوع با استفاده از فناوری‌های روز عنوان کرد.

در ادامه معاون مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری نیز ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته آن را الگویی برای سایر شهرداری‌ها مطرح کرد.

کد خبر 487075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.