تداوم رگبارهای بهاری در اصفهان/ دمای هوا کاهش می‌یابد

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر امروز امواج ناپایدار از روی استان اصفهان می‌گذرد، در این مدت در آسمان اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید هستیم و احتمال بارش رگبارهای پراکنده بهاری در اغلب مناطق دور از انتظار نیست و دمای هوا کاهش می‌یابد.

حجت‌الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به گذر امواج ناپایدار از روی استان اصفهان تا شامگاه امروز، اظهار کرد: در این مدت در آسمان اکثر مناطق شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید هستیم و احتمال بارش رگبارهای پراکنده بهاری در اغلب مناطق دور از انتظار نیست.

وی با توضیح این که امروز رگبارهای بهاری در نیمه شرقی استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود، افزود: بارندگی‌های خفیف کمتر از یک میلی‌متر از نائین و میمه در شبانه روز گذشته ثبت شده است، همچنین روز پنجشنبه آسمانی صاف، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین یک تا ۲ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان بین ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۳۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 486912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.