آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۴ فروردین؛ ۴ فوتی و ۵۶۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان چهارمحال و بختیاری در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز سه‌شنبه _۲۴ فروردین ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵۲ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان این که از این تعداد ۱۴۸ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۵۶۲ نفر مثبت قطعی شد که از این تعداد ۴۸۲ نفر در بخش سرپایی و ۸۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان بودند.

وی گفت: در حال حاضر ۴۸۳ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۸۴ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

شیرانی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۸۴۵ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، تصریح کرد: اکنون ۵۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

کد خبر 486707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.