آمار کرونا قزوین ۲۴ فروردین؛ ۲ فوتی و ۱۳۷ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ سه شنبه ۲۴ فروردین_ اظهار کرد: در این مدت زمان ۱۳۷ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده‌اند و ۶۶۶ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان قزوین بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون هزار و ۴۰۳ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان ادامه داد: در وضعیت کنونی ۶۱۸ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری که از این تعداد ۳۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. تاکنون ۳۰ هزار و ۳۸۷ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

کد خبر 486693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.