آمار کرونا کاشان ۲۴ فروردین؛ ۱ فوتی و ۶۸ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۱ نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۵۴ هزار و ۲۹۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و ۵۰۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۴ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۹ نفر اهل توابع منطقه کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل محلات، یک نفر اهل دلیجان و ۴۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۳ سال و حداقل سن بستری ۲۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۱۴ بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۱۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۸۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۲ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۳۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۸۴ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۸ هزار و ۱۱ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 486691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.